Informacyjnie ^^

Hejka :) Dzisiaj w nocy wyjeżdżam na 10 dni i przez ten czas nie będą pojawiały się recenzje. Jestem bardzo szczęśliwa, bo w końcu poczuję wakacje. Oczywiście zabiorę ze sobą książki, bo bez nich nie wytrzymam ani jednego dnia. Zamierzam wziąć trzy pozycje, a oto one:

Pamiętniki wampirów. Księga 2
Miałam w planach wstawić recenzję dzisiaj, ale niestety nie miałam za dużo czasu na czytanie i zamierzam ją dokończyć w drodze na Chorwację. Jak do tej pory książka mi się bardzo podoba, ale zobaczymy co będzie dalej. ;)


Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta
W chwili śmierci Harry August zawsze powraca do punktu wyjścia. Niezależnie od tego, co robi i jakie decyzje podejmuje, za każdym razem staje się chłopcem pamiętającym wszystkie fakty z życia, które przeżył dwanaście razy. Nic się nie zmienia, nigdy. Aż do teraz. Kiedy nadchodzi kres jedenastego życia Harry'ego, przy jego łóżku pojawia się dziewczynka, która mówi: "O mało mi nie umarłeś, doktorze. Muszę wysłać wiadomość w przeszłość".
Oto opowieść o wcześniejszych - i późniejszych - wydarzeniach z życia Harry'ego. Podejmuje on próbę ocalenia przeszłości, której nie może zmienić. Stara się uratować przyszłość, by nie dopuścić do katastrofy.
Sam opis niesamowicie przyciąga, a co dopiero okładka, która jest cudowna! Od książki nie można oderwać oczu, jak ją zobaczyłam od razu musiałam ją kupić, nie było innego wyjścia. Zamierzam się za nią zabrać zaraz po Pamiętnikach wampirów i nie mogę się doczekać, aż przeczytam pierwsze strony.

Szeptem
Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata...
Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że...
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, ktrą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.
Ale cicho sza...
Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.
Jest to książka, która czeka na mnie chyba od lutego, ale nie mam pewności. Kupiłam ją, bo była na promocji, a ja już nie miałam co czytać, tyle że potem nie miałam czasu i tak sobie leżała na półce. Jeśli zdążę to przeczytam ją na Chorwacji, a jeśli nie to po powrocie do domu. Słyszałam o niej bardzo dobre opinie, więc zdecydowałam się ją przeczytać.

Tak wyglądają moje plany czytelnicze na wyjazd. Może jak przeczytam, którąś z tych książek to uda mi się jakoś dodać recenzję, ale nie obiecuję, bo szanse na to są małe.
Mam nadzieje, że jak na razie macie udane wakacje, a przede wszystkim czytelnicze. ;)
To tyle na dziś już ode mnie. Miłego dnia Wam życzę. :)

5 komentarzy :

 1. fajny wpis jak i cały blog. Obserwuję i liczę na to samo :)
  http://krzysiuglad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też muszę się zabrać za "piętnaście pierwszych żywotów" bo zapowiada się ciekawie, czekam na recenzje :)) pozdrawiam!:)
  http://ich-perspektywy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś nominowany do przysłowiowego TAGu :) Szczegóły tutaj http://ksiazki-recenzje-czytelnicy.blogspot.com/2015/07/przysowiowy-tag.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie polecam Szeptem. Przeczytałam wszystkie części i choć to jest kolejny z wielu romans paranormalny to nie zawiodłam się :) Czytałam również "Paranormalność" z racji tego, że pani Becca Fitzpatrick polecała tą książkę. Nie urzekła mnie ona jednak tak bardzo, ale jeśli lubisz książki w tym stylu to warto przeczytać.
  littlelayabout.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog, zapraszam do siebie. Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka