Bookathon - lato 2016Hej hej! Przyszedł czas już na trzeci bookathon. Jeśli ktoś nadal nie wie co to jest to odsyłam do posta z edycji zimowej, w której to wyjaśniam klik. Tak jak poprzedni maraton ten również jest organizowany przez Anitkę z Book Reviews oraz Ewelinę Mierzwińską i będzie trwać od 04.07 do 10.07.

W ciągu tych siedmiu dni należy wypełnić 7 wyzwań, które można łączyć, a także interpretować na własny sposób (oczywiście nic się nie stanie jeśli nie uda Wam się spełnić wszystkich zadań, bo liczy się dobra zabawa).

Dzień pierwszy (04.07): Wakacje z duchami.
Dzień drugi (05.07): Dokończenie lub rozpoczęcie serii.
Dzień trzeci (06.07): Autor o Twoim imieniu lub inicjałach.
Dzień czwarty (07.07): Lato z kryminałem.
Dzień piąty (08.07): Książka z Twoim zawodem. (aktualnym lub wymarzonym)
Dzień szósty (09.07): Wakacyjna miłość
Dzień siódmy (10.07): Przeczytaj 1500 stron.

Wybrałam 6 książek do maratonu tak jak ostatnio i oto one:
1. Szaleństwo
2. Szklany tron
3. Londonistan
4. Black Ice
5. Chłopak, który stracił głowę
5. Pamiętnik.

Chciałabym przeczytać wszystkie książki z tego stosiku, ale zobaczymy jak wyjdzie. Zachęcam Was do wzięcia udziału w tym maratonie i życzę powodzenia wszystkim, którzy biorą udział! Tak jak ostatnio recenzje będą się pojawiać po bookathonie.


11 komentarzy :

 1. Bardzo ciekawe tytuły wybrałaś. Uda Ci się przeczytać te książki. Niestety żadną z nich nie przeczytałam jeszcze,ale jak nadrobię swoją listę zaległości to wezmę się za jakieś tytuły stąd. :)
  Dodałam nowy post,więc zapraszam jakbyś miała ochotę.
  http://ksiazkoholiczka19.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie brałam jeszcze udziału w tym wydarzeniu,chociaż jestem w tej grupie już od dłuższego czasu.Teraz nie mam jakoś na to ochoty,ale może w kolejnej edycji wezmę udział. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chłopak który stracił głowę. Jestem ciekawa tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś czuję, że byłoby mi ciężko dopasować książki do poszczególnych kategorii, ale może spróbuję w przyszłym roku. Życzę Ci powodzenia i miłego czytania! :)
  Pozdrawiam!
  http://recenzjeklaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne są te bookathony, ale jakoś nigdy mi one nie wychodzą, bo za dużo na głowie niestety. A z listy książek, które wybrałaś, to u mnie Black Ice i Chłopak, który stracił głowę też jeszcze czekają na przeczytanie. Największe nadzieje chyba pokładam w tej drugiej książce, bo co do Black Ice to trochę mam wątpliwości przez serię Szeptem, której ani trochę nie polubiłam.
  Pozdrawiam,
  Amanda Says

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja akurat w tej edycji nie biorę udziału ^^ Jutro i pojutrze mnie praktycznie nie ma dla książek, więc... :D
  Ale z tego, co zamierzasz czytać - Szklany tron <3 Mam nadzieję, że i tobie się spodoba ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam żadnej z wybranych przez Ciebie pozycji, ale słyszałam dużo pozytywnych opinii o ''Black Ice''. Trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia kochana!

  Buziaki,
  StormWind z bloga cudowneksiazki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo interesujące tytuły :) W tym roku niestety nie biorę udziału w zabawie, bo praca mnie wręcz pożarła. Mimo to życzę wielu czytelniczych dni :)
  Justyna z livingbooksx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka