Wracam po przerwie! Co się zmieni?


Cześć wszystkim! Po dość długiej przerwie postanowiłam wrócić do bloga. Nie ukrywam brakowało mi tego. Przez ten czas czytałam bardzo mało. Nie miałam na to zupełnie ochoty. Jeśli już po coś sięgałam  to głównie po mangi. W ciągu tych dwóch lat mój gust trochę się zmienił i to będzie mieć również wpływ na bloga.
Co się zmieni?
Nie będzie już recenzji typowych młodzieżówek, jeśli się jakieś pojawią to bardzo rzadko. Będą natomiast moje opinie na temat mang, książek z gatunku fantasy i od czasu do czasu recenzje filmó lub seriali.
Zacznę od dodawania postów o pozycjach, które przeczytałam w ostatnim czasie. Będzie tego sporo.
Z racji tego, że mój gust czytelniczy się trochę zmienił to w zakładce Sprzedam znajdziecie książki, które szukają nowych właścicieli, może Was coś zainteresuje.
To by było tyle na dziś. Chciałam tylko krótko poinformować o moim powrocie. Mam nadzieję, że mieliście udany weekend!
Do następnego posta!

2 komentarze :

  1. Ojej! Tego się nie spodziewałam, a dosłownie dziś sprawdzałam, czy Twój blog jest jeszcze aktywny. Mało brakowało, a usunęłabym go z obserwowanych.
    Akurat mnie mangi nie za bardzo interesują. Kiedyś jakąś przeczytałam i była fajna, ale więcej się w to nie zagłębiałam. Za to fantastykę bardzo lubię, więc zostaję tutaj dalej.

    swiatwedlugkasi.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, że wróciłaś. Życzę powodzenia w blogowaniu.

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka